Українська правда
Економічна правда

Росія повністю припинила транзит українських товарів - МЕРТ

Понеділок, 4 січня 2016, 18:13

Станом на  4 січня 2016 року Російська Федерація повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Як наголошується, дана заборона Російської Федерації є непрозорою, невиправданою та такою, що носить дискримінаційний характер.

"Таким чином, росіяни порушили свої зобов’язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року", - йдеться у повідомленні.

У Мінекономіки нагадали, що законодавством Російської Федерації передбачені певні обмеження на транзит товарів, які походять з України, зокрема:

Указом президента РФ від 1 січня 2016 року № 1 "Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації".

Постанова уряду РФ від 1 січня 2016 року № 1 "Про заходи щодо реалізації указу президента РФ від 1 січня 2016 року № 1" Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації".

"Просимо врахувати дану інформацію при виконанні перевезень територією Російської Федерації. На даний час Оперативний штаб реагування здійснює постійний моніторинг ситуації з імпортом до РФ та транзитом її територією", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Міністерством інфраструктури із зацікавленими підприємствами опрацьовуються "альтернативні" шляхи транзиту.

Раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська повідомила, що після введеного Російською Федерацією нового режиму транзиту через її територію вантажів з України в Казахстан транзит вантажів з України через територію РФ не здійснюється.

Економічна правда

Все про: Мінекономіки, Росія

powered by lun.ua

Коментарі — 54

Sergio_S _ 05.01.2016 12:40
IP: 193.46.66.---
Пересмешник:
... Так, что я, почему-то, даже не удивляюсь конвульсивным попыткам кремлевского карлика в очередной раз напакостить. Московитов можно было бы назвать отвратительными, если бы не искренняя радость от очередной совершенной подлости! Эта радость делает их омерзительными! :)))
Правильно сказал известный русский актер А. Серебряков:
"Лучше искусственная улыбка Запада, чем искренняя злоба российского хама..."
Точнее не скажешь
Пересмешник _ 05.01.2016 08:22
IP: 213.154.203.---
На примере Валентины Нечипоренко мы видим, чем отличаются жители Московии от нормальных людей. Неприкрытая злоба, жадность, подлость, зависть и гавноплюйство отличало московитов во все времена. Для науки так и осталось тайной, почему эта красивая и богатая земля плодит таких уродов! Что тому виной, смесь угро-финов и монголо-татар ли дает такое гадостное нелюдское брожение? Или, может, отсутствие исторической родины бродячих уродов-изгнанников из разных племен и народов, не ведающих ни своего языка, ни родства, ни племени и, поэтому, вечно ущербно-завистливых к чуждым им культурам... Эту правду, раскрыть и явить миру во всей ее мерзопакостности еще предстоит... Так, что я, почему-то, даже не удивляюсь конвульсивным попыткам кремлевского карлика в очередной раз напакостить. Московитов можно было бы назвать отвратительными, если бы не искренняя радость от очередной совершенной подлости! Эта радость делает их омерзительными! :)))
Марат Халиуллин _ 04.01.2016 23:53
IP: 178.129.96.---
Василь Легінь:
Написать комментарий...
Слышь бендера лапти это уже ВАШЕ ===
Nikoll Nils _ 04.01.2016 23:20
IP: 185.13.112.---
Василь Легінь:
Иван Ивановский:
Василь Легінь:
Написать комментарий...Вот ты ж недалёкий (( Я ВТОРОЙ раз тебе поясняю, что в России за вас никто не переживает, в России над вами смеются )) На сайты ваши новостные зайти - это как юмористическую программу посмотреть ... Перемога за перемогой, драки и разборки своры международных грузинско-американо-еврейских аферистов, оседлавших госвласть в Киеве ... Потеха )
Ванька- тешься себе в тряпочку, а не то придёт к тебе кто-то типа меня- бЕндеровец и фОшист... Ведь я убивал снегирей, пил кровь русских младенцев... Приду- мало не покажется... Москва- не Мумбаи- вычеслим быстро...)))
"Экож тебя штырит свинорылый после стекломоя. ))) Ты никак главным сантехником на киевском вокзале в московии? Диванный морской котик ) Тут твоих объявлений на заборах много: "-Вычислю, приду, все унитазы вымою ",
Василь Легінь _ 04.01.2016 23:13
IP: 88.135.212.---
Григорий Косьяненко:
Георгий Косых:
Написать комментарий...
теперь европа ваш братский народ ))))
Да, истинну глаголиш- владивистокский лапоть)))

Останні новини

14:40
Омелян нарахував в Україні близько 5 тисяч кілометрів доріг-"привидів"
14:18
"Укроборонпром" показав в Азербайджані новий модуль "Тайпан"
14:01
Транспортна галузь України втратила 6 позицій у рейтингу WEF
13:37
На китайських іграшках Україна втрачає щороку до 7 мільйонів
13:30
Вперше в Україні представник Ecommerce Foundation презентує дослідження про майбутнє онлайн рітейлу
13:15
Порошенко підписав закон про виплати полоненим військовим
12:50
"Поліграфія онлайн" - найкращий вибір для корпоративного бізнесу
12:39
Аудитори: У Чорнобильській зоні без сліду "розчинилися" 120 мільйонів
12:21
"Укрзалізниця" може скасувати деякі приміські поїзди через борги
12:05
Агрохолдинг Ахметова-Новинського може вийти з тваринницького бізнесу

Авторизація

Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
Яндекс.Метрика