Coca-Cola — больше, чем бизнес. Влияние компании на экономику и общество Украины

Coca-Cola — больше, чем бизнес. Влияние компании на экономику и общество Украины

Понедельник, 28 октября 2019, 13:00 -

Кока-Кола – не тільки всесвітньо відомий бренд і яскрава реклама. Це один із найбільших і найвпливовіших у світі бізнесів. Це лабораторія технологічних і маркетингових інновацій у індустрії безалкогольних напоїв – понад 5000 різноманітних напоїв – від холодної кави і соєвого молока, до соків і природної питної води.

Бізнес-модель, яку застосовує Кока-Кола, унікальна. В cистему компаній Кока-Кола входить дві структури - The Coca-Сola Company, яка на  локальних ринках вивчає смаки споживачів, розробляє рецепти нових напоїв та впроваджує маркетингові стратегії, та ботлери, які, власне, розливають напої та займаються їхнім продажем.

В Україні Систему Компаній Кока-Кола представляють "Кока-Кола Україна Лімітед" та "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед", що є підрозділом найбільшого європейського ботлера Coca-Cola HBC.

Факти про Кока-Кола в Україні як про бізнес для багатьох можуть виявитися неочікуваними і дивовижними. Перевірте себе, пройшовши тест, чи добре ви уявляєте значення Кока-Кола для економіки і суспільства. 

1. Система Компаній Кока-Кола в Україні це насамперед люди – офісні працівники, працівники виробництва та лабораторії, торговельні представники в регіонах і т.д. Скільки, на вашу думку людей працює у Системі компаній Кока-Кола в Україні?

2. Скільки робочих місць в економіці створює одне робоче місце у Системі Кока-Кола?

3. Кока-Кола не тільки сама створює продукт – вона робить закупівлі у місцевих постачальників та допомагає заробляти місцевим замовникам, які продають її продукцію. Який загальний внесок в економіку України тобто у ВВП робить Система Компаній Кока-Кола?

4. Яка частка продажу безкалорійних та низькокалоріних напоїв у всій продукції української Кока-Кола?

5. Скільки замовників (магазинів, ресторанів тощо) продають різноманітні напої виробництва Кока-Кола в Україні?

6. Україна експортує безалкогольні напої, соки і воду. Яку частину цього експорту забезпечує Кока-Кола в Україні?

Подпишитесь на наши уведомления!