Екс-прокурори увійшли до ТОП-100 провідних юридичних фірм України

Екс-прокурори увійшли до ТОП-100 провідних юридичних фірм України

Четвер, 28 грудня 2017, 07:00 -
Минулого тижня профільне видавництво "Юридична практика" представило ТОП-100 провідних юридичних фірм України. Однією з наймолодших компаній, яка потрапила в цей рейтинг, виявилася юридична компанія LS GROUP.

Нашу увагу саме до цієї компанії викликало декілька нюансів. LS GROUP існує менше двох років, але вже має такий вагомий результат, якого інші досягають роками.

Інший фактор інтересу - внаслідок наявності в керівництві та команді екс-прокурорів, фірму в професійному середовищі охрестили "прокурорською". Інформації про цих юристів не багато, періодично ЗМІ повідомляють про виграні ними справи. Хоча поряд з цим, Інтернет заповнений новинами про футбольну команду з аналогічною назвою.

Керуючий партнер LS GROUP Геннадій Дем’яненко на своїй сторінці у ФБ доволі стримано прокоментував факт входження фірми в цей рейтинг: "Багато  зроблено, але багато викликів попереду. Пишаюся, що очолюю команду однодумців, які перетворили LS GROUP на якісний юридичний інструмент. Особливо горджуся, що наша компанія потрапила в ТОП-100 разом з такими грандами вітчизняної юриспруденції як, GOLAW, Ільяшев і Партнери, Lavrynovych & Partners, Juscutum та багатьма іншими".

 
Керуючий партнер LS GROUP Геннадій Дем’яненко

Аналізуючи просування LS GROUP можна провести паралель із американськими юридичними традиціями. Генерал прокуратури, вірніше, державний радник юстиції, Геннадій Дем’яненко, що відслужив державі не один десяток років на різних посадах в регіонах та Генпрокуратурі, вирішив конвертувати свій професійний досвід вже в ролі адвоката для бізнесу, організувавши приватну юридичну фірму.

Команда компанії формувалася частково також із "бувших". Дякуючи  необачливим експериментам та реформам правоохоронної системи, вибір професійно підготованих юристів був більш ніж достатнім.

Судячи з клієнтів, LS GROUP та її регіональні представники орієнтовані на обслуговування великого бізнесу і корпорацій національного масштабу, чиї потреби в отриманні правничої допомоги існують на всій території України. Можливо саме подібна стратегія, разом з наданням повного спектру юридичних послуг з орієнтацією на корпоративне право, дозволила за короткі терміни LS GROUP здобути довіру таких партнерів.

Із розділу новин корпоративного сайту фірми можна зробити висновок, що важливий напрямок практики займають податкові спори. Сума виграних справ вражає, це не один мільйон, притому не в національній валюті. Вірогідно їх юристи володіють широким спектром професійних навичок, розуміючись не лише в податковому праві, але і в самій суті фіскальної системи.

Особливу увагу фірма приділяє IT-технологіям. Менше року тому вони завершили роботу над створенням мобільного додатку екстреного виклику адвоката LEGAL SUPPORT 24/7, працюючого за принципом тривожної кнопки. Завдяки цьому додатку, клієнти цілодобово можуть розраховувати на юридичну підтримку не лише України, але і за її межами.

Ми отримали коментарі зацікавивших нас питань безпосередньо від керівника LS GROUP, Заслуженого юриста України Геннадія Дем’яненко: "Долучившись до цього бізнесу, я усвідомлював, що конкуренція буде досить жорстка, але, з іншого боку, чітко розумів нашу роль в сучасній галузі  юридичних послуг. Вдалося об'єднати дві важливі складові - відмінні кадри (передусім з колишніх прокурорів) плюс вектор на інновації.

Ми прагнемо передбачати потреби, які можуть виникнути у клієнтів в майбутньому. Одним із прикладів цьому є мобільний додаток Legal Support 24/7, який наразі успішно працює в юридичній IT- галузі.

Намагаємося разом крокувати із законодавчою владою. Професійні контакти з нардепами дозволяють не лише об'єктивно розуміти поточні події, але і давати рекомендації по удосконаленню правового поля".

Про плани на майбутнє Геннадій Олександрович говорить оптимістично, передусім, про вихід на нові позиції: "Для нас напрямок в Європу - не просто слова, а практика. Хтось з європейців хоче працювати у нас, хтось із наших співвітчизників, навпаки, прагне розвивати свій бізнес в ЄС. Тому, розширюючи нашу регіональну мережу, ми паралельно ведемо переговори з декількома польськими, французькими і німецькими партнерами. До речі, розвиваючи свій бізнес, ми дійсно допомагаємо нашому захопленню - однойменній футбольній команді. У цьому напрямку, як і юридичному, теж намагаємося бути лідерами".

Наталія Коваленко


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!