СПЕЦПРОЄКТ

Сталева мрія

За підтримки METINVEST

Про проєкт:

Росія пошкодила або знищила щонайменше 163  тисяч житлових будинків, підрахували в уряді. Повномасштабна війна принесла численні руйнування соціальної та промислової інфраструктури. 

Сталева мрія - спецпроект Економічної правди спільно з Групою Метінвест, який розповідає про те, як металургійна галузь стане основою для майбутнього відновлення країни після війни, а зокрема про використання сталі в будівництві житла.

Як рrefab-рішення допоможуть швидко відбудувати Україну

Використання готових конструкцій заводського виробництва – популярна технологія у світі, яка дозволить суттєво пришвидшити процес будівництва.

Гроші будуть. Потрібна візія майбутньої відбудови України

Відновлення України після війни обійдеться у сотні мільярдів доларів та займе більше 10 років. Лише за підсумками першого року війни.Але головною проблемою під час відбудови буде не фінансування, а спроможність України якісно використати ці кошти. У цьому переконані і експерти, і представники влади, і бізнес.

Перспективний лідер. Як сталь наздоганяє бетон в очах архітекторів і будівельників

Бетон чи сталь? Попри традиційність підходів, архітектори готові шукати нові рішення у будівництві

Опора майбутнього. Як використовувати сталь у відбудові України

Використання сталі в будівництві житла – terra incognita для України. Як металургійна галузь стане основою для майбутнього відновлення країни після війни.