Всі 300 мінометів від "ОКО ЗА ОКО 2" вже передано у військо
Мережа ОККО та фонд "Повернись живим" завершили передачу у військо мінометів, придбаних у рамках ініціативи "ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів". Таким чином, сили оборони отримали на підсилення 300 мінометів калібру 82 мм. Про це повідомляє сайт ОККО.
![](/images/doc/6/1/6129f37-46.59.photo-2024-03-13-14.jpeg)
Ще торік підрозділи територіальної оборони отримали завдяки "ОКО ЗА ОКО 2" повну партію кулеметів з 200 одиниць калібру 12,7 мм. Крім того, їм на озброєння вже передано й 50 автоматичних гранатометів калібру 40 мм. В рамках проєкту залишилося відвантажити ще 50 таких гранатометів. ОККО і "Повернись живим" очікують надходження цієї зброї від виробника.
"Дякуємо кожному українському водію, який заправляв PULLS помсти на ОККО і в такий спосіб долучився до забезпечення військових кулеметами, мінометами і гранатометами. Адже вже другий рік поспіль ми перераховуємо кошти з кожного проданого літра нашого брендового пального у Фонд "Повернись живим".
Під час ОКО ЗА ОКО 2 вдалося закумулювати 400 мільйонів гривень — ось у такі неймовірні суми перетворюються ваші заправки і донати. Поки ми завершуємо передачу зброї в межах другого етапу проєкту, стартувало ОКО ЗА ОКО 3.
Цього разу мета ще амбітніша — пів мільярда гривень на забезпечення 10 підрозділів Десантно-штурмових військ комплексами виявлення і знищення ворога — Пульстронами.
Віримо, що разом — відповідальний бізнес і небайдужі українці зможемо швидко досягнути цієї мети", – коментує віце-президент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів.
![](/images/doc/7/5/75841d7-41.59.photo-2024-03-13-14.jpeg)
"Міномети калібру 82-мм — головна зброя на рівні рот, а подекуди і батальйонів. З ними наші бійці можуть подавляти противника на відстані до чотирьох кілометрів у наступі і в обороні. І передані війську 300 нових таких мінометів — це відчутна для фронту кількість", — говорить заступник директора Фонду "Повернись живим" Олег Карпенко.
Від початку повномасштабної війни мережа ОККО перерахувала уже 1,5 мільярда гривень на підтримку ЗСУ та гуманітарні потреби. Забезпечення захисників України зброєю і технікою є фокусним напрямком для компанії, тож на це спрямовується більшість коштів.
Згідно з рейтингом, укладеним виданням NV Бізнес, ОККО входить у топ-10 українських бізнесів, які найбільше допомагають ЗСУ й державі в період повномасштабної війни. А серед компаній паливного ритейлу мережа є абсолютним лідером за цим показником.