Закарпатгаз: у жовтні в модернізацію мереж інвестовано 4 млн гривень

Четвер, 28 жовтня 2021 —
Впродовж жовтня у рамках інвестиційної програми АТ "Закарпатгаз" виконав заміну 15 застарілих ШГРП, 850 метрів газопроводу та 10 об’єктів електрохімзахисту.
 
ФОТО: АТ "ЗАКАРПАТГАЗ"

Нове обладнання, встановлене фахівцями підприємства, дозволить зменшити втрати газу та витрати на утримання газорозподільної системи.

ШГРП, або ж газорегуляторні пункти шафового типу, дозволяють забезпечити коректну та безпечну роботу газових приладів, що розраховані на споживання природного газу низького тиску. У жовтні їх замінили одразу в кількох районах Закарпатської області: Мукачівському (с. Березинка, Макарово, Барбово, Лалово, Завидово, Станово), Виноградівському (с. Шаланки, Велика Копаня, Великі Ком’яти), Іршавському (с. Великий Раковець), а також у Мукачеві, Іршаві та Ужгороді.

"Кошти за розподіл природного газу — єдине джерело надходжень нашого підприємства, — розповів начальник відділу інвестицій ВТУ АТ "Закарпатгаз" Микола Івасій. – Саме з них фінансуються усі ці роботи. Загальна вартість робіт, проведених у жовтні 2021 року, становить майже 4 мільйони гривень. Усі кошти, передбачені у тарифі на розподіл, у повному обсязі  інвестуються у газорозподільні мережі. Тому так важливо вчасно оплачувати рахунки, адже від цього залежить стабільне та безперебійне газопостачання краю".

Також за кошти, передбачені програмою розвитку, було замінено 850 метрів газопроводу у с. Онок на Виноградівщині та проведено заміну анодних заземлень у селах Стройно, Неліпино, Пасіка на Свалявщині, в Залужжі на Мукачівщині, в селах Рокосово, Нижнє Селище, Кіреші Хустського району та у м. Хуст, в селі Руське Поле Тячівського району, в селі Олешник Виноградівського району та місті Виноградів.

Заходи з модернізації дозволяють забезпечити стабільну роботу системи газопостачання регіону, що надзвичайно важливо у сезон низьких температур.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!