"Сумигаз" завершує підготовку 12 тисяч км газових мереж і обладнання на них до нового опалювального сезону

Вівторок, 28 вересня 2021 —
Для безперебійної доставки газу під час осінньо-зимового періоду газовики Сумщини провели модернізацію та редизайн мереж, заміну і ремонт газового обладнання.

Спеціалісти здійснили приладове обстеження 2,2 тис. км газових мереж і обладнання на них, капітальний ремонт 112 засувок, реконструкцію 27 газорегуляторних пунктів, замінили 106 застарілих шафових регуляторних пунктів газу на нові, модернізували й реконструювали 0,24 км газопроводів, здійснили капітальний ремонт 43 анодних заземлень та 33 станцій катодного захисту. Роботи проведені в усіх районах області.

"Обсяг робіт щороку зростає через поступове зношення мереж, а під час найбільш складних випадків є необхідність припиняти розподіл газу, - зазначає головний інженер АТ "Сумигаз" Дмитро Сергієнко. – Ми вдячні клієнтам, які ставляться з розумінням до проведення ремонтних робіт, адже це запорука безперебійного та безаварійного розподілу газу до домоволодінь Сумщини, що особливо важливо в опалювальний період".

Загалом у 2021 році інвестиції у газорозподільні мережі Сумщини перевищать 64 млн грн. Як зазначають у АТ "Сумигаз", Інвестиційна програма 2021 року відповідає принципам довгострокової стратегії кампанії, а заходи з модернізації підвищать надійність й безпеку експлуатації газорозподільної системи області.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!