Аварійно-диспетчерська служба АТ "Харківгаз" локалізувала 12 тис. небезпечних ситуацій в будинках споживачів

Вівторок, 21 вересня 2021 —
З початку року спеціалісти служби 104 АТ "Харківгаз" локалізувала 12 тис. аварійних ситуацій, пов’язаних із витоками газу в будинках клієнтів компанії.

Витоки природного газу трапляються як в приміщеннях з встановленими газовими приладами, так і на вуличних будинкових газопроводах індивідуальної або спільної власності мешканців будинку.

При отриманні дзвінка на номер 104, бригада АДС повинна виїхати на виклик не пізніше ніж за 5 хвилин і вжити необхідних заходів з усунення небезпеки. Для перевірки навичок спеціалістів, АТ "Харківгаз" провів конкурс професійної майстерності бригад аварійно-диспетчерської служби. Понад 20 найкращих працівників служби екстреного реагування 104 Харківської області пройшли перевірку теоретичних знань та практичних навичок роботи.

"Аварійно-диспетчерська служба – це титани, на яких тримається газова галузь нашої країни. Від їх роботи та майстерності залежить безпека громадян, можливість своєчасно, професійно локалізувати будь-яку аварійну ситуацію", - зазначив директор технічний АТ "Харківгаз" Артем Ільєнко.

Огляд професійної майстерності АТ "Харківгаз" пройшов на спеціальному полігоні в умовах, максимально-наближених до реальних ситуацій. Газовики виявляли та ліквідовували витоки газу на надземних і підземних газопроводах, усували пожежу на газопроводі середнього тиску, накладали бандаж на труби, надягали протигази, демонстрували оснащенність та технічний стан спеціалізованих автомобілів кожної бригади.

"За підсумками конкурсу готуємо пост-аналіз дій кожної бригади, в кожному з випробувань, для надання практичної допомоги нашим спеціалістам. Перевірку знань та майстерності служби екстреного реагування АТ "Харківгаз" проходять щорічно", - розповів Артем Ільєнко.


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!