PROMOTED

ЄБРР відзначив Укргазбанк як найактивнішого банка-емітента за програмою підтримки торгівлі

Середа, 15 травня 2024, 14:06 -

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) визначив найбільш успішні банки-партнери з усього світу за результатами 2023 року.

 

 

Укргазбанк вже вчетверте поспіль отримав нагороду в номінації "Most Active Issuing Bank in Ukraine" ("Найактивніший банк-емітент в Україні") за програмою підтримки торгівлі ЄБРР (TFP).

Це ще раз підтверджує лідерські позиції банку на ринку торговельного фінансування.

 "Ми вдячні ЄБРР за стратегічне партнерство задля підтримки української економіки в цей надскладний для України воєнний час. Кожне десяте євро з усього, що інвестує ЄБРР в Україну, йде саме через Укргазбанк.

Наша команда має унікальну експертизу в торговельному фінансуванні та продовжить надавати потужну підтримку українському експорту та імпорту",  зазначив Володимир Пономарьов, перший заступник голови правління Укргазбанку.

Оголошення переможців відбулось під час 33-го щорічного зібрання та бізнес-форуму ЄБРР в Єревані.

 За підтримки ЄБРР Укргазбанк здійснив 81 угоду з торговельного фінансування на суму близько 234 мільйонів євро у 2023 році.

Загалом травень став суперпереможним місяцем для Укргазбанку за напрямом торговельного фінансування. IFC визнав Укргазбанк "Best Trade Partner Bank – Eastern Europe 2024".

За версією Global Trade Review він став найкращим банком з торговельного фінансування Східної Європи у 2023 році. А угода щодо доступного страхування перевезень у Чорному морі стала однією з найкращих.

Публічне акціонерне товариство акціонерний банк "УКРГАЗБАНК". Банківська ліцензія №123 від 21.07.1993, видана НБУ. Реєстраційний номер у Державному реєстрі банків №183