Порти США допоможуть відновити морську інфраструктуру України

Середа, 30 серпня 2023, 17:59 -

Держпідприємство "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) підписало меморандум про взаєморозуміння із портами Південної Луїзіани та Нового Орлеану (США).

Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

"Меморандум засвідчує наміри сторін у співпраці в напрямках технічного планування, розвитку, будівництва, адміністрування, експлуатацію та обслуговування портової інфраструктури. В рамках меморандуму узгоджена співпраця з Одеським морським портом (ОФ ДП "АМПУ")", - йдеться у повідомленні

"Сполучені Штати та Україна, будучи двома провідними світовими експортерами зерна, пишаються своєю роллю у забезпеченні світу продовольством.

Реклама:

Цей меморандум закріплює підтримку українського народу в захисті своєї свободи і створює альянс з нашими українськими партнерами, який зосереджується на нашій спільній місії - обслуговувати клієнтів по всьому світу і створювати економічне процвітання для наших громад", - заявив гендиректор порту Південної Луїзіани Пол Метьюз.

РФ систематично обстрілюють українську портову інфраструктуру. Після припинення дії "зернової угоди" у липні 2023 року росіяни здійснили низку ракетних атак на порти Одещини та морські порти Дунаю.

Економічна правда

Реклама:
Реклама: