Майберг вийшов з засновників МАУ: компанію контролює група Коломойського - ЗМІ

Вівторок, 4 квітня 2023, 10:58 -

Компанією "Міжнародні авіалінії України" буде керувати група олігарха Ігоря Коломойського - його партнер Арон Майберг вийшов з засновників МАУ.

Про це повідомляє NV Бізнес з посиланням на три джерела в авіаційній галузі.

9 лютого компанія "Кепітел інвестмент проджект" — один з акціонерів МАУ — відкликала Арона Майберга з наглядової ради авіаперевізника. 

Також наглядову раду залишила Олександра Нікітіна, партнерка юрфірми Ecovis Бондар та Бондар, відомої співробітництвом з МАУ та особисто з Майбергом. Нікітіну відкликав інший акціонер — Ontobet Promotions Limited (Кіпр).

Реклама:

До цього моменту Арон Майберг багато років очолював наглядову раду авіакомпанії.

Місце Майберга та Нікітіної в наглядовій раді зайняли Олександр Хмарський та Герман Клімко. Останній відомий участю у статутному капіталі двох фірм — "Транснова" та "Баланс Груп".

Крім цього, 30 грудня президенткою МАУ була обрана Ганна Борисоннік. До МАУ вона працювала в кількох дніпровських компаніях, у тому числі фірмі "Акватера", кінцевими власниками якої є Ігор Коломойський та його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов.

Реклама:

"Ці події фактично підводять риску під більш ніж десятирічним правлінням Майберга в перевізнику, після приватизації контрольної частки МАУ у 2011 році", - йдеться в статті.

Однак навряд чи Коломойський стане прямим власником пакета акцій Майберга. З 2017 року Лондонський суд за позовом ПриватБанку наклав всесвітній арешт на активи Коломойського та Боголюбова. З великою вірогідністю, арешт може поширитися і на нові придбання.

Реклама: