Фонд держмайна змінює керівників на 47 держпідприємствах

Вівторок, 14 лютого 2023, 15:10 -

Фонд держмайна починає звільняти недоброчесних керівників підприємств за результатами аналізу фінансово-економічного стану компаній.

Про це заявив заступник голови ФДМУ Дмитро Кліменков на телемарафоні, повідомляє пресслужба Фонду.

За словами Кліменкова, на семи підприємствах фонд вже змінив керівників, а стосовно ще 40 очікується погодження з боку місцевих військових адміністрацій.

"Зміна менеджменту - результат аналізу фінансово-економічного стану підприємств, який розпочала нова команда Фонду держмайна на чолі з Рустемом Умєровим", - додали в ФДМУ.

Реклама:

За словами Кліменкова, на сьогодні в управлінні ФДМУ передається 2400 підприємств, більшість з яких була передана фонду нещодавно.

"Ми проаналізували стан підприємств, чи виплачують людям зарплати, чи приносять доходи до бюджету", - розповів він.

За його словами, аналіз показав, що на більшості проаналізованих держпідприємств не виконуються фінансово-економічні плани, вони приносять збитки.

Реклама:

"Наша ціль - налагодити роботу державних підприємств, щоб вони працювали чесно та прозоро, без використання сірих схем. Починаємо очищення Фонду держмайна від недобросовісних менеджерів", - заявив Кліменков.

Зазначається, що ФДМУ вже шукає нових менеджерів для держпідприємств.

Для того, щоб подати кандидатуру на заміщення вакантної посади, Фонд планує запровадити онлайн-форму.

"Після цього ФДМУ разом з НАБУ проведе перевірку кандидатів та за результатами співбесід буде приймати рішення, додали у Фонді.

"Це зробить призначення прозорим та відкритим для всіх", - розповів Клименков.

За його словами, для нових керівників ФДМУ розробив KPI, щоб вони належним чином підготували держпідприємства до майбутньої приватизації по найвищій ціні.

Економічна правда

Реклама: