В Україні арештували майно ексдепутата Держдуми РФ від "Единой России" на 1 мільярд

Вівторок, 6 вересня 2022, 12:24 -
 
Володимир Крупчак
фото: focus.ua

В Україні арештували корпоративні права і майно підприємств з виробництва паперу і картону на понад 1 мільярд гривень, власником яких є колишній депутат Держдуми РФ.

Про це повідомляють пресслужби БЕБ та Офісу генпрокурора.

Зазначається, що співробітники БЕБ виявили 9 підприємств, підконтрольних колишньому депутату державної думи рф, полковнику армії рф, які провадили діяльність на території України.

"Зокрема було викрито компанію, яка займається видавничою діяльністю та виробництвом паперових виробів в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Слідством встановлено, що службові особи ухилилися від сплати податку на прибуток та земельного податку, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету понад 132 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Реклама:

Також встановлено, що працівники товариства протягом 2019-2021 років, купували автомобілі, нежитлові приміщення, обладнання тощо, яке перебувало у власності іншої компанії та було під заставою у банку, за заниженими цінами.

У межах досудового розслідування досліджено фінансово-господарську діяльність зазначеної юридичної особи та встановлено, що один з комбінатів в Україні, протягом тривалого часу, під виглядом поворотної фінансової допомоги, перераховував на користь згаданого товариства кошти, в загальній сумі понад 129 млн грн.

"Такі дії були спрямовані на приховування походження коштів, тобто їх фактичну легалізацію. Як виявилось, ці компанії пов’язані між собою", - додають в БЕБ.

Реклама:

В ОГП додали, що за клопотанням прокурорів накладено арешт на корпоративні права та 25 об’єктів нерухомості підприємств, які є одними з найбільших виробників паперу та картону на території України. Загальна сума арештованого майна становить понад 1 млрд грн.

За даними джерел ЕП, йдеться про власника Київського картонно-паперового комбінату Володимира Крупчака.

Економічна правда

Реклама: