Туреччина візьме участь в інфраструктурній відбудові України: підписали меморандум

Четвер, 18 серпня 2022, 18:50 -
 
фото: офіс президента

Туреччина візьме участь в інфраструктурній відбудові України - міністри підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо відбудови інфраструктури, який передбачає участь Туреччини у відновленні України.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Меморандум підписали міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр торгівлі Туреччини Мехмет Муш.

Документ підписали у присутності президента України Володимира Зеленського та президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

Реклама:

"Туреччина – наш стратегічний союзник і війна тільки підкреслила це. Ми вдячні турецьким партнерам за наміри у співпраці щодо відбудови зруйнованої росією інфраструктури.

Сприяє цьому і великий досвід участі турецького бізнесу у будівництві доріг та мостів, зокрема це стосується наших мегапроєктів – Запорізького та Кременчуцького мостів. Ми знаємо турецький бізнес як надійного партнера, тому розраховуємо, що уже зовсім скоро вийдемо на конкретні практичні результати спільної відбудови.

Вже найближчим часом буде створена спільна робоча група щодо питань відбудови, де будемо опрацьовувати механізми залучення турецьких інвестицій, а також розвивати конкретні проєкти для співпраці", - заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Реклама:

Передбачається, що турецькі бізнес та державні структури зможуть розвивати конкретні проєкти відбудови, а також надавати консультаційну та технічну допомогу.

Економічна правда

Реклама: