Японія ввела нові санкції проти компаній РФ і Білорусі та заборонила імпорт золота з Росії

Вівторок, 5 липня 2022, 09:47 -

Японія оголосила про запровадження нових санкцій проти РФ та Білорусі - до санкційного списку внесли 90 фізичних та юридичних осіб. Також Японія ввела заборону на імпорт золота з Росії.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну Японії.

Зокрема, до санкційного списку потрапили: віце-прем'єр Дмитро Григоренко РФ, голова Об'єднаної авіабудівної корпорації Юрій Слюсар, віолончеліст та підприємець, близький друг Путіна Сергій Ролдугін із дружиною, родичі олігарха Олексія Мордашова та співзасновник компанії "Київська площа" Рік Нісанов.

Також Японія запровадила заборону на імпорт золота з Росії - країна заборонила експорт товарів, що сприяють зміцненню промислової бази, на адресу 65 компаній із Росії та 25 - з Білорусі.

Реклама:

З 5 вересня набуде чинності заборона надання Росії послуг у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та консалтингу.

Також під санкції потрапили колаборанти окупантів у Херсонської області - так званий глава так званої військово-цивільної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо та його "заступник" Кирило Стремоусов.

До списку організацій, на яких поширяться санкції, внесли компанії, що працюють у сфері авіабудування, суднобудування, радіоелектроніки, у тому числі низку найбільших авіазаводів, зокрема, у Новосибірську та Комсомольську-на-Амурі.

Реклама:

Туди також увійшли ЗМІ - агенція SouthFront, медіагрупа Newsfront, ІА Inforos. Їхні рахунки в Японії заблокують.

Нагадаємо:

Раніше Сполучені Штати розширили санкції проти Росії, оголосивши про заборону імпорту російського золота та додавши до санкційного списку 70 юридичних і 29 фізичних осіб.

 У перший день саміту "Великої сімки" в неділю Британія, Канада, США і Японія анонсували заборону на імпорт російського золота.

Економічна правда

"Економічна правда" тепер у Telegram. Ми відстежуємо, як швидко падає путінський режим, і які компанії приєднуються до бойкоту агресора. Підписатися можна тут.

Реклама: