"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Нацбанк дозволив кільком банкам продавати пам'ятні монети

П'ятниця, 1 липня 2022, 16:29 -

Нацбанк переглянув список банків-дистриб'юторів та збільшив їм розмір партій пам’ятних монет України та сувенірної продукції для продажу в умовах воєнного стану. 

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

"Банки-дистриб’ютори, які нині залишаються провідними каналами реалізації нумізматичної продукції Національного банку України, отримуватимуть до 70% від обсягів тиражів цієї продукції для її реалізації через власну мережу філій та відділень", - пояснили в НБУ.

Відтепер нумізматичну продукцію можна придбати в таких банківських установах:

Реклама:
  • АБ "УКРГАЗБАНК";
  • АТ "АБ "РАДАБАНК";
  • АТ "ТАСКОМБАНК";
  • АТ КБ "ПриватБанк".

Також із 1 липня 2022 року до ухвалення НБУ окремого рішення припиняється приймання замовлень у режимі реального часу через офіційне Інтернет-представництво Нацбанку.

У регуляторі пояснили, що таке рішення пов’язане з погіршенням логістичної інфраструктури в умовах воєнного стану та внаслідок цього неможливістю банками у цих умовах якісно здійснювати обслуговування клієнтів через сервіс "Онлайн-замовлення".

А також - необхідністю першочергового забезпечення банками в умовах воєнного стану стабільної роботи банківської системи України з готівкою та безперебійного забезпечення економіки готівковими коштами.

Реклама:

"Розмір партій нумізматичної продукції, що виділявся Національним банком для сервісу "Онлайн-замовлення", додатково перерозподілено серед банків-дистриб’юторів, що забезпечуватимуть обслуговування клієнтів, які раніше здійснювали замовлення нумізматичної продукції на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України", - додали в НБУ.

При цьому, виконання Ощадбанком функцій офіційного дистриб’ютора з реалізації пам’ятних монет і сувенірної продукції Нацбанку та обслуговування ним нових клієнтів через сервіс "Онлайн-замовлення" припиняється з 1 липня 2022 року за ініціативою Ощадбанку.

Економічна правда

"Економічна правда" тепер у Telegram. Ми відстежуємо, як швидко падає путінський режим, і які компанії приєднуються до бойкоту агресора. Підписатися можна тут.

Реклама: