Тепер і без Levi’s: холдинг Levi Strauss & Co виходить з РФ

Понеділок, 7 березня 2022, 13:28

Група брендів Levi Strauss & Co заявила, що зупиняє роботу в Росії. До групи входять Levi’s, Dockers та Signature.

Про це йдеться в заяві на сайті компанії.

"У відповідь на гуманітарну кризу в Україні, через яку все більше біженців потрапляють у країни Східної Європи, компанія заявляє, що пожертвує понад 300 тис дол некомерційним організаціям, які надають допомогу постраждалим", – заявила компанія.

LS&Co повідомила, що "з огляду на величезні порушення, що відбуваються в регіоні, нормальна робота бізнесу неможлива, тож LS&Co. тимчасово призупиняє комерційні операції в Росії, зокрема – будь-які нові інвестиції".

Реклама:

У 2021 році група отримала близько 4% загального чистого доходу зі Східної Європи, половина з яких була пов’язана з Росією. "Але будь-які міркування ділового характеру явно другорядні порівняно з людськими стражданнями, яких зазнають так багато людей", – додають у компанії.

Також компанія збирає пожертви серед співробітників та готова подвоювати всі внески в розмірі до 200 тис дол. Ці кошти спрямують благодійним організаціям, що оперують в Україні.

Зазначається, що разом з ліцензованими партнерами компанія працює над тим, аби пожертвувати куртки, рюкзаки та теплий одяг людям, які були переміщені зі своїх домівок.

"Економічна правда" тепер у Telegram. Ми відстежуємо, як швидко падає путінський режим, і які компанії приєднуються до бойкоту агресора. Підписатися можна тут.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: