В Україні створять чотири фонди відновлення – Шмигаль

Четвер, 3 березня 2022, 19:31

Кабінет міністрів починає працювати над створенням чотирьох фондів, кошти яких підуть на відновлення України.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час звернення.

"За дорученням президента уряд починає працювати над створенням чотирьох фондів. Кошти цих фондів підуть на відновлення України", – сказав Шмигаль.

Перший – Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. 

Реклама:

"Ми поновимо все, що зруйнували російські окупанти. Кожен будинок, кожну квартиру, кожну школу, кожен дитячий садок та лікарню, кожен міст і дорогу", – заявив прем'єр.

Другий – Фонд оновлення і трансформації економіки.

"Ми проситимемо наших партнерів схвалити для нас так званий український план Маршалла. Нам потрібно не просто відновити економіку, ми будуватимемо нову європейську країну", – сказав він.

Третій – Фонд обслуговування та погашення боргу. 

"Незважаючи на війну, Україна виконує всі свої зобов’язання. 1 березня Мінфін здійснив купонну виплату в розмірі 292 мільйони доларів за єврооблігаціями. Але ми вважаємо, що світ має допомагати та підтримувати Україну, розуміючи, який вантаж сьогодні лежить на нас", – повідомив Шмигаль.

Четвертий – Фонд підтримки постраждалого бізнесу.

"Ми бачимо, скільки підприємців і компаній допомагають нашим військовим, лікарям, звичайним українцям. Усі об'єдналися заради спільної мети вигнати ворога з нашої землі. Наше завдання – допомогти бізнесу повернутися до нормальної роботи, нормального життя, нормального існування", – заявив прем'єр.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: