"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Венесуела може збільшити видобуток нафти на 400 тисяч барелів на добу

П'ятниця, 11 березня 2022, 22:12

Нафтова палата Венесуелі заявила, що країна може збільшити видобуток на 400 000 барелів за добу, якщо Сполучені Штати схвалять запити партнерів державної PDVSA.

Про це пише Reuters.

Це збільшення дозволить видобутку нафти країни-члена ОПЕК, яка у січні, згідно з офіційними даними, становила в середньому 755 000 барелів на добу, наблизитися до приблизно 1,2 млн барелів на добу, заявив президент Нафтової палати Венесуели Рейнальдо Кінтеро.

За його словами, навіть якщо нафтові санкції щодо Венесуели будуть пом'якшені лише для певних угод, країна може зрештою збільшити видобуток на 1 млн барелів на добу, залежно від дозволених вливань капіталу та довіри сторін у діалозі.

Реклама:

Нагадаємо:

США послаблять санкції проти Венесуели за умови, що вона постачатиме Штатам нафту. Адміністрація Байдена шукає додаткові джерела нафти після вторгнення Росії в Україну.

Венесуела перебуває під нафтовими санкціями США з 2019 року. За часів колишнього президента Дональда Трампа США намагалися підірвати режим президента Венесуели Ніколаса Мадуро.

Штати посилювали санкції та визнавали лідера опозиції Хуана Гуайдо законним главою держави. Мадуро, натомість, налагодив тісніші зв'язки з Росією.

Наразі видобуток країни, що має найбільші запаси у світі, становить 800 тис бар на день. Це лише частина від 3 млн бар, які Венесуела виробляла до дефолту у 2017 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: