"Укрзалізниця" скорочує бронь: додатково з'явиться 3 тисячі квитків

Середа, 8 вересня 2021, 16:15
 
фото: уз

"Укрзалізниця" зменшила кількість місць у поїздах, які бронювалися для потреб залізничників - завдяки цьому у продаж щомісяця надходитиме 3 тисячі додаткових квитків.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"За результатами дата-аналітики, в одному з поїздів бронювання взагалі скасовано - заброньовані місця не використовувалися.

У дев'яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох - на чверть", - йдеться у повідомленні.

В УЗ пояснили, що раніше місця, які залишалися для робочих поїздок і не були придбані, потрапляли у вільний продаж перед відправленням поїзда. Але нерідко пасажири не встигали їх купувати, відповідно, залізниця втрачала прибуток.

"Ми змінюємо застарілі системи внутрішнього бронювання пасажирських квитків Укрзалізниці. Після аналізу напрямків та заповнюваності поїздів стало зрозуміло, що є варіанти скоротити кількість таких броней, щоб дати пасажирам більше можливостей купувати квитки на поїзди заздалегідь.

Майже 3000 квитків - це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, що Укрзалізниця продає щомісячно, але пасажири рейсів № 738 Київ - Запоріжжя, № 7/8 Київ - Чернівці, № 82 Новоолексіївка - Харків та ще 10 точно відчують цю зміну", - заявив керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!