Держгеонадра продала спецдозволи на користування надрами на 18 мільйонів

Субота, 24 липня 2021, 11:46
 
Джерело: Nadra.info

Держгеонадра під час прозорих аукціонів реалізували чотири ділянки надр на суму близько 18 мільйонів гривень.

Про це йдеться на сайт відомства.

Надрокористувачам запропонували ділянки з покладами піску кварцового, підземних мінеральних лікувально-столових вод, сировини піщано-гравійної.

Найвищу ціну за Коломацьку ділянку, що надається з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки піску кварцового, запропонувало ПП "Таргет Актив". Ціна продажу лоту зросла в 148 разів – зі стартової 20 236 гривень до трьох мільйонів. Участь в аукціоні взяло шість компаній.

Ціна за родовище "Свалява-1" (свердловина № 4) зросла у 46 разів – з 204 807 до 9 500 100 гривень. За право видобувати підземні мінеральні лікувально-столові води змагалося 6 учасників аукціону, перемогу здобула ФОП Танинець Надія Іллівна.

Спеціальний дозвіл на родовище Молниця, що надається з метою видобування сировини піщано-гравійної, отримає ФОП Батир Діана Анроніківна. Вона запропонувала найвищу ціну за лот – 5,16 мільйона гривень, що в 10,5 разів вище стартової.

Також на електронних торгах було продано ділянку надр Ріна, де розташована свердловина № 1997. Перемогу здобуло Українсько-Грузинське ТОВ "Чарте".

Лоти, торги по яких сьогодні не відбулися, будуть виставлені повторно протягом трьох робочих днів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!