PROMOTED

Українська торговельна місія до Грузії. Активізація двосторонньої економічної співпраці

Четвер, 1 липня 2021, 12:50

З 20 до 24 липня 2021 року відбудеться діловий візит українських представників бізнесу до Тбілісі, Батумі та Поті. Делегацію очолює заступник Міністра розвитку економіки України –  Тарас Качка, Торговий представник України.

В межах візиту запланована низка зустрічей з представниками бізнесу та бізнес-асоціацій Грузії, Міністерства економіки та сталого розвитку Грузії, Національного агентства зі стандартизації та метрології Грузії, керівництвом морського порту Поті. Попередня Програма візиту є на сайті UBTA. У відповідності до окремих запитів можуть бути організовані індивідуальні зустрічі.

Чому Грузія?

  • Країна є чистим нетто-імпортером практично усіх груп товарів. У 2020 році імпорт перевищив в 2,5 рази експорт і склав понад $6 млрд.
  • Країна має величезний транзитний потенціал для українських товарів, що прямують до країн Центральної та Південно-Східної Азії та Близького Сходу. Розвинута логістична інфраструктура та конгруентні ставки.
  • Зона вільної торгівлі з Китаєм та участь в Конвенції ПанЄвроМед надають можливість розширити експорт вітчизняних товарів до країн цих регіонів.
  • Ліберальне оподаткування робить ефективним створення спільних підприємств для збільшення можливостей експорту українських товарів.

Профіль учасників: експортери та імпортери товарів та послуг, логістичні та туристичні компанії, які зацікавлені в розширенні присутності в Грузії, вирішенні питань сертифікації товару, налагодження логістики до країн Азії та Близького Сходу.

Приєднуйтесь до української делегації та скористайтесь можливістю збільшити свою присутність на ринку країни та використати можливості Грузії з експорту в інші країни.

Анкета учасника візиту: bit.ly/3hmn6OV

Організатором візиту виступає Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA).

Також візит підтримує Мінекономіки України, МЗС України, Посольства України в Грузії, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та Центру міжнародних ділових комунікацій.

Партнерами візиту є ТПП Грузії та ТПП Аджарії.

Організатори події забезпечують:

  • переліт Київ – Тбілісі, Батумі-Київ;
  • проживання в одномісному номері;
  • трансфери відповідно до Програми;
  • страхування;
  • організаційну підтримку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!