Комісія ліцензуватиме компанії, що створюють програмне забезпечення у гральній сфері

Середа, 31 березня 2021, 19:38
 

Уряд схвалив постанову, якою затвердив ліцензійні умови надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор, а також встановив перелік обов’язкових вимог до такої діяльності – йдеться передусім про розробку програмного забезпечення у сфері.

Про це йдеться у документах до засідання, міністр Кабміну Олег Немчінов у Telegram.

Так, постановою регулюються передусім правовідносини щодо послуг з постачання/надання програмного забезпечення, що використовується для організації та проведення азартних ігор. Таким чином уряд хоче вивести з тіні ІТ-компанії, які займаються розробкою даного програмного забезпечення. 

Зазначається, що для повного функціонування закону про азартні ігри потрібна належна система нормативно-правових актів для регулювання усіх аспектів діяльності у сфері, зокрема у частині програмного забезпечення.

"При цьому створення правового поля для такої діяльності дозволить суб’єктам господарювання відкрито здійснювати діяльність, рекламувати свою діяльність, юридично закріплювати зобов’язання з контрагентами, отримати інші переваги законного провадження діяльності", – йдеться у пояснювальній записці до постанови.

Уряд очікує від ліцензій з розробки ПЗ для гральної сфери близько 6 мільйонів гривень щороку – це 20 ліцензій, 300 тисяч гривень/рік кожна.

Економічна правдаЧитайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"