PROMOTED

МХП впроваджує систему SAP — це найбільша цифрова трансформація бізнесу в Східній Європі

Вівторок, 30 березня 2021, 11:45 -

Відповідно до стратегії трансформації компанії, яка передбачає якісну зміну фокусу на українському та розширення присутності на європейському ринках, МХП розпочинає реалізацію портфелю проектів SAP.

Глобальна мета програми трансформації – побудова цифрової платформи для розвитку управління за ключовим  напрямками:

  • #SAP S/4 Hana – Управління ресурсами підприємства (ERP) на базі S/4 Hana
  • #SAP CRM – Управління взаємовідносинами з Клієнтами на базі SAP Customer Experience
  • #SAP Ariba – Управління закупками
  • #SAP MDG – Управління майстер-даними
  • #SAP Success Factors – Управління персоналом
  • #vZoo – Управління процесом вирощування птиці на базі інструментів SAP та Big Data и AI на платформі Azure DWH.

В 2020 році програма була затверджена і було завершено пілотні запуски двох проєктів (#SAP CRM, #vZoo), а в березні 2021 відбувся kickoff по запуску двох проєктів S/4 Hana і MDG.

Ключова мета S/4 Hana – створення корпоративного шаблона та пілотне впровадження з одночасним запуском на потужностях МХП в Україні та Європейських активах (Perutnina Ptuj). Старт операцій у S/4 Hana заплановано на другий квартал 2022 року.

Корпоративний шаблон потрібен для розвитку існуючих потужностей, прискорення виводу нових продуктів на ринок, а також інтеграції придбаних активів, розвитку компанії на міжнародних ринках.

"Ми чітко розуміємо, що успіх бізнесу лежить в трьох площинах: люди, бізнес-процеси і технології. Впровадження SAP дозволить поєднати ці три складові в одну систему, а також налагодити максимально ефективне керування ними", - наголосив Андрій Булах, заступник Голови правління, директор з організаційної ефективності та управління персоналом МХП, - "МХП впроваджує найсучасніші IT-рішення, щоб закріпити за собою статус лідера в цифрових трансформаціях, а також задати тренд для інших компаній та України загалом."

За словами Вікторії Капелюшної, заступника Голови правління, фінансового директора МХП, впровадження системи SAP в МХП - найбільша цифрова трансформація бізнесу в Східній Європі за обсягами охоплення і терміном реалізації. Це – комплексне рішення для ефективного управління всіма бізнес-процесами.  

"МХП починає цифрову трансформацію, масштабів якої ще не було в усій Східній Європі. В її ядрі – система SAP. Для МХП важливо стати ближче до клієнта, відчувати його потреби і швидко на них реагувати. SAP відповідає на ці запити. МХП готовий до запуску SAP на всіх національних та закордонних активах холдингу", - акцентувала Вікторія Капелюшна.

Олексій Решетняк, Директор департаменту інформаційних та діджитал технологій МХП наголошує, що інвестиція у SAP – це інвестиція у бізнес, яка має бути окупною: "Інвестиції мають окупатися. Ми впроваджуємо портфель проєктів SAP для реалізації стратегічних цілей компанії. І ця інвестиція повинна мати конкретний монетарний результат. Вибудовуючи систему, ми будемо ґрунтуватися на наших цілях – відповідності стратегії і поверненні інвестицій. Впевнений, ми можемо успішно реалізувати те, що поки нікому в Україні не вдавалося – побудувати систему, яка змінить бізнес, в тому числі, і з точки зору фінансової окупності."

МХП розпочинає повномасштабне впровадження інноваційної ERP-системи SAP S/4HANA з застосуванням концепції "Business Transformation-as-a-Service". Це нова пропозиція під назвою "RISE with SAP", яка включає в себе необхідні ліцензії, послуги по супроводженню, інфраструктуру, а також аудит існуючих бізнес-процесів компанії та надання рекомендацій щодо їх оптимізації відносно стандартного функціоналу SAP S/4HANA. "RISE with SAP" пропонується на основі підписки, а також містить єдину відповідальну сторону за SLA, операції та підтримку в особі SAP.

Такий цілісний підхід дозволяє компаніям досягати поставлених цілей набагато швидше і у максимальній відповідності до найкращих світових практик, виходячи за межі звичайної технічної міграції в хмари.

"Основна задача SAP як вендора і бізнес-партнера – надати клієнтам надійний інструмент для досягнення бізнес-цілей. Трансформація МХП зачіпає всі без виключення бізнес-процеси і вимагає потужної технологічної платформи. Рішення SAP повністю відповідають цій потребі. Поява в Україні компаній з такими серйозними бізнес-амбіціями є надзвичайно позитивним трендом для просування філософії цифровізації в країні. Підприємства, як МХП, стимулюють розвиток економіки України і підвищують її конкурентоздатність у світі", - наголосив Максим Матяш, директор SAP в Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"