Комісія з присвоєння зірок готелям не надала категорій половині заявників

Середа, 24 березня 2021, 14:20
 

Комісія зі встановлення категорій готелям за підсумками 2 засідань відмовила в присвоєнні "зірок" 3 з 30 готелів, 13 заявок затвердили, ще 13 - відправили на доопрацювання, 1 готелю - запропонували пониження категорії.

Про це повідомляє Державне агентство розвитку туризму.

За результатами другого засідання розглянули 20 заявок, із яких "зірки" отримали 13 готелів.

"Загалом було розглянуто 20 пакетів документів: п’ять кандидатів претендували на статус "п’ять зірок", шість готелів - на "чотири зірки", вісім закладів подалися на "три зірки", один готель - на "одну зірку". Чотири готелі подавалися на категорію вперше, а в 16 - закінчилась дія свідоцтв, які підтверджували їхні категорії.

Реклама:

13-ом кандидатам відповідно до поданих заявок підтверджено обрані категорії. Зокрема, "п'ять зірок" погоджено готелям "Maristella Marine Residence" (Одеса), "Прем’єр Палац" (Київ), "Місто" (Харків)", - йдеться у повідомленні.

Комісія відмовила у встановленні категорії "п’ять зірок" готелю "Либідь Плаза" (Хмельницький), натомість запропонувала розглянути статус "три зірки".

У готелі немає цілодобового харчування та басейну в приміщенні (до дійсного потрібно переходити в іншу будівлю), які мають бути відповідно до стандартів у пятизірковому готелі.

Готель "Дніпропетровськ" з міста Дніпро позбавили статусу "три зірки" через непридатний стан для проживання частини номерного фонду, складнощі з паркінгом, неможливість забезпечити одночасне харчування мешканців і велику кількість негативних відгуків споживачів.

За результатами першого засідання розглянуто 10 заявок, 2 готелям - відмовлено, 8 заявок - відправили на доопрацювання.

Серед найпоширеніших причин невідповідності готелів були:

  • незручні або відсутні пандуси для маломобільної категорії туристів;
  • неякісні системи вентиляції та кондиціонування;
  • відсутність ліфтів та протипожежних інструкцій;
  • відсутність цілодобового харчування;
  • відсутність камер схову та сейфів;
  • відсутність перукарні або інших побутових послуг;
  • недостатня кількість паркувальних місць;
  • відсутність багатьох підтверджувальних документів щодо наявності необхідного побутового приладдя в номері (фен, праска тощо).

Наступне засідання Комісії відбудеться наступного тижня, про час і дату буде повідомлено додатково.

Нагадаємо:

Комісія зі встановлення категорій готелям та іншим об'єктам відновила свою роботу - перше засідання Комісії відбулося 16 березня.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: