ЄБРР прокредитує Dragon Capital на 12 мільйонів доларів

Понеділок, 22 березня 2021, 20:10
 

Європейський банк реконструкції та розвитку надає кредит 12,5 мільйона доларів на розвиток екологічної нерухомості українській компанії Dragon Capital.

Про це Укрінформу повідомила пресслужба банку.

"Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує розвиток сектору екологічної нерухомості з низьким обсягом викидів у довкілля, фінансуючи портфель нерухомості української інвестиційної компанії Dragon Capital", - йдеться у повідомленні.

Банк надає кредит 12,5 млн дол на ремонт офісної будівлі в місті Києві загальною орендною площею 9000 кв. м і придбання двох складських приміщень у Києві та Харкові загальною орендною площею 26 000 кв. м.

Компанія Dragon Capital планує, спираючись на досвід та знання ЄБРР, отримати для зазначеної будівлі в Києві рейтинг "дуже добре" за BREEAM – провідною у світі методологією оцінки, рейтингування та сертифікації екологічності будівель.

Крім цього, передбачається запровадження інноваційного для України підходу: з орендарями укладатимуться "зелені" договори оренди, за якими від них вимагатиметься мінімізація впливів на довкілля.

ЄБРР намагається досягати екологічних принципів в усіх своїх інвестиціях. Банк уже знаходиться в авангарді протистояння кліматичним змінам і захисту довкілля та має намір до 2025 року збільшити обсяг інвестицій в "зелену" економіку до понад 50% свого річного обсягу інвестицій.

Зазначається, що Україна є однією з трьох країн операцій ЄБРР, на які припадають найбільші обсяги інвестицій. Лише за останні два роки банк узяв на себе зобов’язання щодо надання 2 млрд євро для української економіки. Інвестиції поєднуються з підтримкою боротьби з корупцією, забезпечення ефективного управління державними підприємствами, структурних реформ та підвищення прозорості бізнес-середовища.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!