Nokia скоротить 10 тисяч робочих місць для інвестицій у дослідження

Вівторок, 16 березня 2021, 12:19
 

Nokia розробила план з метою скорочення витрат, за яким компанія скоротить 10 тисяч робочих місць у наступні 2 роки – група хоче за рахунок досліджень отримати першість на ринку 5G.

Про це повідомляє Reuters.

Фінська група Nokia планує скоротити свої витрати, аби наростити інвестиції у дослідження в рамках плану реструктуризації. Цей план вартуватиме групі близько 600 - 700 мільйонів євро до 2023 року.

"Рішення, які можуть мати потенційний вплив на наших співробітників, ніколи не сприймаються легковажно", – заявив гендиректор компанії Пекка Лундмарк. "Моїм пріоритетом є забезпечити підтримку всіх, хто постраждає у цьому процесі"

Nokia очікує, що реструктуризація знизить базову вартість компанії на близько 600 мільйонів євро до кінця 2023 року. Водночас, половина плану скорочення витрат буде реалізована цьогоріч.

Завдяки здійсненим заощадженням компанія спрямує додаткове фінансування на дослідження та розробку технологій. Наразі компанія не має жодного контракту на частоти 5G у Китаї, а також програла Samsung Electronics в рамках контракту на поставку 5G обладнання для Verizon.

Проте як раніше заявляв Лундмарк, компанія "зробить все, що буде потрібно", аби отримати першість з розвитком мережі 5G, та відібрати частину ринку у китайської Huawei.

У 2021 році компанія розраховує отримати 20,6-  21,8 млрд євро доходу.

Нагадаємо:

Nokia та Google Cloud, що належить Alphabet Inc., підписали угоду щодо співпраці, яка дозволить компаніям запропонувати низку нових сервісів для бізнесу з поширенням технології 5G.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!