Нова українська авіакомпанія отримала право на польоти

Понеділок, 15 березня 2021, 10:10
 

Державіаслужба видала новому українському лоукост-перевізнику Bees Airline сертифікат експлуатанта, який дає право на польоти.

Про це повідомив avianews.com представник авіакомпанії.

Наразі в Україні вже знаходиться один літак лоу-коста. Це Boeing 737-800 з реєстрацією UR-UBB 2010 року випуску, що раніше літав у МАУ. Авіалайнер приступить до перевезень пасажирів з 18 березня на чартерній лінії Київ–Шарм-ель-Шейх, з 19 березня – на лінії Київ–Марса-Алам.

Другий борт – також Boeing 737-800 2010 року випуску з реєстрацією UR-UBA зараз знаходиться на перефарбуванні в Європі і прибуде в Україну після отримання нової лівреї.

Обидва авіалайнери мають максимально можливе число місць – 189. У такому ж компонуванні літаки цього типу використовує найбільший лоу-кост Європи Ryanair.

У травні Bees Airline планує отримати ще два повітряних судна і розширити флот до чотирьох авіалайнерів.

Стратегія нового українського лоу-коста передбачає роботу на чартерних рейсах на замовлення туроператорів і виконання регулярних рейсів. Базовим аеропортом авіаперевізника буде "Київ" (Жуляни).

Зараз схожу концепцію на українському ринку застосовує авіакомпанія SkyUp. Її до липня 2020 року очолював Євген Хайнацкий, який наразі є представником акціонерів Bees Airline.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"