Цифрова освіта та "Дія": Кабмін схвалив запуск вебпорталу

Середа, 10 березня 2021, 14:15
 

Уряд схвалив запуск порталу "Дія. Цифрова освіта", де користувачі отримають доступ до навчальних курсів з цифрової грамотності - запуск відбудеться протягом половини року.

Про це йдеться у документах до засідання Кабміну 10 березня.

Мінцифри має створити та ввести у використання цей портал протягом шести місяців з дня набрання постановою чинності. Також, Міносвіти розроблятиме наповнення для порталу у частині "Всеукраїнської школи онлайн" - вебплатформи дистанційного навчання

Користувачі зможуть комунікувати в межах порталу, отримувати доступ до навчальних матеріалів та перевіряти свої знання після навчання. А за результатами проходження модулів користувачі мають можливість отримати електронний сертифікат.

Матеріали публікуватимуть державною мовою, а також іншими згідно законодавства – зокрема, жестовою. У постанові також вказано, що інтерфейс платформи буде адаптований до потреб осіб з порушеннями зору, слуху, мовлення тощо.

Користуватися "Дія. Цифрова освіта" можна буде як з комп’ютера, так і з інших девайсів.

Зазначається, що реалізація буде здійснена коштом передбаченої для Мінцифри бюджетної програми "Електронне урядування" та не потребує додаткового фінансування.

Нагадаємо:

На засіданні 3 березня уряд схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей, мета якої - підвищити рівень цифрової грамотності та цифрових навичок.

З цією метою Мінцифри розробить портал "Дія. Цифрова освіта", а також працюватиме з соціальними ініціативами та впроваджуватиме цільові програми, аби підвищити обізнаність населення щодо небезпек в Інтернеті.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"