В РФ вирішили сповільнювати Twitter

Середа, 10 березня 2021, 10:40

Роскомнадзор вирішив сповільнити швидкість роботи Twitter на території Росії з 10 березня через те, що соцмережа не видаляє протиправний контент.

Джерело: Медуза з посиланням на Роскомнадзор

Дослівно: "З метою захисту російських громадян і примусу інтернет-сервісу до виконання законодавства на території Російської Федерації щодо Twitter з 10 березня вжиті заходи централізованого реагування, а саме первинне сповільнення швидкості роботи сервісу згідно з регламентом".

Деталі: Відзначається, що сповільнення буде реалізоване на 100% мобільних пристроїв і на 50% стаціонарних пристроїв.

У Роскомнадзорі додали, що якщо Twitter продовжить ігнорувати вимоги російського закону, то "заходи впливу" будуть продовжувати аж до блокування.

Причиною такого рішення назвали те, що соцмережа з 2017 роки не видаляє на вимогу регулятора "контент, що схиляє неповнолітніх до скоєння самогубств, що містить дитячу порнографію, а також інформацію про використання наркотичних засобів".

Роскомнадзор заявив, що за цей час направив у Twitter понад 28 тисяч скарг, але 3168 матеріалів із забороненою інформацією досі не видалили.

Відзначається, що "останнім яскравим прикладом" стало те, що Twitter на відміну від інших соцмереж не вилучив заклики до неповнолітніх про вчинення масового суїциду 3 березня 2021 року.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!