Україна вперше приєдналася до засідання комітету Продовольчої організації ООН

Понеділок, 8 лютого 2021, 17:33
 

Україна вперше офіційно приєдналася до засідання 47 сесії Комітету з всесвітньої продовольчої безпеки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Про це повідомляє Урядовий портал.

Українську делегацію очолив заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка.

"Відповідне оголошення про надання Україні членства, було проголошено під час загальної урочистої частини заходу", - додають у Мінекономіки.

Зазначається, що засідання триватимуть протягом чотирьох днів під загальною темою "Новий погляд на продовольчу безпеку та харчування". В рамках заходу учасникам буде представлено звіт Групи експертів високого рівня щодо створення глобальної концепції продовольчої безпеки та харчування до 2030 року.

"Україна працює на світовому продовольчому ринку прозоро та прогнозовано і може долучитися до формування та зберігання світових продовольчих запасів. Слід зазначити, що Україна не вводила обмежень на експорт основних продуктів під час пандемії COVID-19 та наголошує на необхідності спрощення процедур міжнародної торгівлі і запобігання створенню нових торговельних бар’єрів", - прокоментував Качка.

Також на комітеті розглядатимуться питання ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в контексті продовольчої безпеки та харчування. Учасники обговорюватимуть результати попередньої Рамкової програми дій та представлять для затвердження нову Багаторічну програму дій і Добровільні рекомендації з продовольчих систем та харчування.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"