Ощадбанк відкрив мережу іпотечних центрів

Четвер, 25 лютого 2021, 16:30
 

Державний Ощадбанк відкрив у 10 містах України 12 іпотечних центрів OSCHAD HOME - "для більш комфортного оформлення кредитів на придбання житла".

Про це повідомляє прес-служба банку.

"В подальшому такі центри відкриються майже в усіх обласних центрах та найбільших містах країни. Планується, що загалом їх мережа досягне 35.

Іпотечні центри, відкриті на базі діючих відділень Ощадбанку, надають повний комплекс послуг для комфортного укладення угод купівлі-продажу нерухомого майна. Всі етапи угоди проходять в одній локації - надання кредиту, послуги нотаріуса, перевірка, конвертація та перерахунок грошей, проведення всіх банківських операцій. Кожну кредитну угоду супроводжує персональний менеджер", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що банк перевіряє всі документи - як самого об'єкта нерухомості, так і інформацію щодо продавця.

"У 2020 році ми успішно впровадили кілька нових іпотечних програм. Понад 1300 українських родин придбали за допомогою іпотеки від Ощадбанку власне житло. Лідерські позиції на ринку іпотечного кредитування і зростаючий попит на кредитні програми Ощаду спонукали нас створити новий формат взаємодії з клієнтами та партнерами.

Відтепер банк пропонує не лише програми з вигідними умовами, одна з яких - фіксована ставка на весь строк кредитування, а й запрошує оформити угоду в комфортних іпотечних центрах", - заявив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"