Субсидії: Мінсоцполітики радить повідомляти про зміну постачальників газу

П'ятниця, 4 вересня 2020, 16:15
 

Мінсоцполітики радить отримувачам субсидій та пільговикам інформувати про вибір нового поставника палива у зв'язку із відкриттям ринку природного газу для побутових споживачів.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

З метою своєчасного та в повному обсязі надання передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб", - пояснили у відомстві.

Реклама:

Зазначається, що для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соцзахисту отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

"Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг", - додали у Мінсоцполітики.

Читайте також: З 1 серпня держава більше не регулює ціни на газ: що змінилося для населення

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: