Raiffeisen Bank запустив додаток для бізнес-операцій ФОПів

П'ятниця, 28 серпня 2020, 15:35
 

На українському ринку запустили мобільний додаток для фрілансерів і власників малого та середнього бізнесу Fairo, користувачам доступні функції виставлення рахунків і ведення бухгалтерського обліку.

Про це йдеться в офіційному пресрелізі.

Fairo надає фрілансерам послугу створення професійних рахунків-фактур, відстеження платежів, автоматичне повідомлення про статус інвойсів, відправку податкових звітів і додавання банківських реквізитів в бухгалтерську книгу.

Інші важливі послуги, такі як податкова звітність, будуть доступні у вересні. До кінця року в додатку також з'являться найбільш популярні банківські послуги.

Fairo розроблено міжнародною консалтинговою компанією Creative Dock Austria за підтримки Raiffeisen Bank International, основного власника Raiffeisen Bank Aval. Україна - перша країна, в якій вийде додаток. Зазначається, що користувачам Fairo не обов'язково бути клієнтами Raiffeisen Bank Aval, щоб зареєструватися.

"...ми хочемо усунути проблеми, пов'язані з адмініструванням бізнесу, а також заощадити час і нерви фрілансерам на паперову роботу і сплату податків", - заявив генеральний директор Creative Dock Austria Ігор Пршеровський.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"