Влада Німеччини почала розслідування проти Amazon

Понеділок, 17 серпня 2020, 15:33
 

Влада Німеччини почала розслідування проти інтернет-рітейлера Amazon.com у зв'язку з підозрами, що американська компанія у період пандемії зловживає своїм домінуючим становищем, впливаючи на сторонніх продавців, які використовують її платформу.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на CNBC.

Перевірка почалася в квітні після того, як Федеральне антимонопольне відомство (Bundeskartellamt) Німеччини отримало кілька скарг на Amazon.

Представник регулятора сказав CNBC, що приватна платформа не може бути "ціновим регулятором або цінової поліцією". У відомстві вважають, що Amazon використовує "невідомі механізми", щоб впливати на продавців на платформі.

У компанії не відповіли на запит телеканалу, однак у березні Amazon відзначав, що завищення цін "немає місця" на його платформі.

Як зазначає CNBC, Amazon блокував деяких ритейлерів, які на початку пандемії нібито завищували ціни на такі товари, як санітайзер для рук і маски.

Раніше про розслідування повідомила німецька газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Голова Bundeskartellamt Андреас Мундт заявив в інтерв'ю газеті, що регулятор перевіряє, чи впливав Amazon на встановлення ритейлерами цін на платформі.

Німеччина є найбільшим ринком Amazon за межами США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!