Рада у понеділок не братиметься за "антиколомойський" законопроєкт – "Голос"

П'ятниця, 10 квітня 2020, 12:06
 

На позачерговому засіданні Верховної Ради у понеділок, 13 квітня, парламентарі не будуть розглядати "антиколомойський" законопроєкт з 16-ма тисячами правок.

Джерело: Facebook-сторінка нардепа "Голосу" члена комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослава Железняка

Пряма мова: "Поки коаліція і президент не планують виносити закон про банки на це позачергове засідання. Говорять, що можливо буде ще одна позачергова на наступному тижні.

Позиція партії "Голос" однозначна - питання банків повинно бути першим".

Деталі: Також Железняк опублікував попередній порядок денний позачергового засідання Ради у понеділок:

3279 (зміни бюджету 2020);

2370 (земельні кадастри);

3320 (медичні питання пов’язані з карантином);

3132 (питання АМКУ);

3276 (особливості судового контролю на період карантину);

1049 (єдиний рахунок з мінус тютюнової правки)

2339 (відповідальність за підпали трави);

Постанови про відміну голосування про ринок землі.

Знати більше: Бе!Команда: хто засипав Раду тисячами правок

Передісторія:

30 березня Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності.

Законопроєкт передбачає, що власники і екс-власники банку, інтереси яких були порушені через виведення фінустанови з ринку, можуть отримати відшкодування збитку лише у грошовій формі.

При цьому визнання незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування чи повернення екс-власнику.

До "антиколомойського" законопроєкту подали рекордні понад 16 тисяч правок. Понад 1000 правок до законопроєкту внесли 7 нардепів: Антон Поляков, Віктор Бондар, Дмитро Чорний, Олег Дунда, Сергій Демченко, Олександр Дубінський, Ольга Василевська-Смаглюк.

Діяльність деяких із цих нардепів повязана із олігархом ексвласником націоналізованого "Приватбанку" Ігорем Коломойським. Сам Коломойський запевнив, що нікого не просив подавати до законопроєкту правки.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"