Оржель про свою відставку: Важко працювати, коли до міністра не доходять документи

Четвер, 5 березня 2020, 19:27
 

Ексміністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель розповів чому він пішов у відставку.

Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook.

"Я обрав шлях не бути міністром...у момент, коли країні потрібні складні рішення, коли необхідно стиснути зуби і робити непопулярні, але життєво необхідні речі, і тільки через певний час ми отримаємо результат - у мене з'явилося відчуття, що замість вирішення проблем ми починаємо їх "годувати".

Мені не соромно за жоден день своєї роботи. Я вдячний команді, яка погодилася працювати зі мною майже в цілодобовому режимі. Десь просто не вистачило фізичних можливостей зробити більше", - пише ексміністр.

Також Оржель розповів про досягнення міністерства, серед яких він назвав: швидкий анбандлінг "Нафтогазу", зменшення ціни на газ, створення інвестиційного атласу надрокористувача тощо.

"Одним із найважчих процесів була боротьба з системою та старими корумпованими кадрами.

Дуже важко працювати, коли рішення, прийняті в кабінеті міністра, відомі всім ще до реєстрації в канцелярії, коли до міністра не доходять документи, які хтось не хоче, щоб він бачив, коли люди, що працюють у міністерстві (не всі) працюють не на країну і не на міністерство", - пише Оржель.

Знати більше "Гончарук все? Що відбувається між Зеленським і Кабміном"

Хто такий Денис Шмигаль, якого пророкують на місце Гончарука

Хто є хто в уряді Шмигаля. Розповідаємо цікаві факти про нових міністрів

Передісторія

4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра на підставі поданої ним заяви. Це означає автоматичну відставку усього Кабміну.

Цього ж дня Верховна Рада 291 голосом проголосувала за призначення прем’єр-міністром в.о. віцепрем’єра Дениса Шмигаля.

Згодом народним депутатам в Раді роздали подання на призначення міністрами в кабінеті новобраного прем’єра Дениса Шмигаля. У списку було 15 прізвищ. 

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"