Гендиректор Інтерпайпу: Зниження обсягів виробництва і продажів може становити від 30% до 50%

Субота, 28 березня 2020, 13:00
 

Генеральний директор компанії Інтерпайп Фаді Храйбе заявив, що компанія очікує скорочення виробництва і продажів у другому – третьому кварталі 2020 року.

Про це повідомляється у прес-релізі компанії

За його словами, серед основних факторів зниження світових цін на нафту. "У березні ціни впали до мінімальних значень за останні 17 років, досягнувши $24-27 за барель. При такій ціні, видобуток у США стає нерентабельним. Нафтовидобувні компанії консервують свердловини, зупиняють видобуток. Результат – істотне зниження споживання труб. Щоб залишитися на падаючому ринку, важлива конкурентна ціна, але і тут ми програємо - наша продукція обкладається 32% митом", – заявив Храйбе.

Також низькі ціни на нафту негативно впливають і на обсяги споживання труб на Близькому Сході. Багато споживачів вже повідомляють про перенесення тендерів на більш пізній термін, не підтверджують обсяги у другому півріччі. 

На думку гендиректора Інтерпайпу, не менш значимим фактором є скорочення споживання труб на внутрішньому ринку. "Державна компанія "Укргазвидобування" повністю згорнула програму нарощування видобутку газу 20/20. УГД не виконала контрактні зобов'язання навіть за тендерами 2019 року, частина виробленої для держкомпанії продукції як і раніше лежить у нас на складах", - зазначив він. 

Коронавірус, на його думку, також є таким чинником: більшість європейських автобудівників вже оголосили про призупинення виробництва на невизначений час, зупинені інші промислові підприємства, заморожені будівництва.

"На цьому тлі ми очікуємо зниження європейського ВВП. І як наслідок – зниження споживання лінійних труб",  резюмував Храйбе.

Рекомендуємо почитати: Початок світової кризи? Що означає обвал ринків акцій, валюти та нафти

Нафтовий ринок в нокдауні: хто найбільше програє від цінових воєн

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!