Гончарук розповів, ким хоче підсилити уряд

Понеділок, 10 лютого 2020, 10:21
 

В Україні, крім віцепрем’єрів із регіонального розвитку й економічних питань, може з’явитися віцепрем’єр із соціальних питань.

Джерело: прем’єр-міністр Олексій Гончарук в інтерв’ю "Українській правді"

Деталі: Голова уряду підтвердив, що радиться з представниками Офісу президента щодо призначень у Кабінет міністрів.

Гончарук підтвердив, що шукають віцепрем'єра з економічних питань – "і є декілька кандидатів". Імен він не назвав, але заперечив, що цю посаду можуть зайняти Ігор Ніконов, Віктор Пинзеник чи Ростислав Шурма.

Він також підтвердив, що сподівається, що Олексій Рєзніков стане міністром окупованих територій.

Пряма мова: "Ми дійсно шукаємо останній місяць людей, які могли би підсилити уряд. Таких зустрічей в різних форматах було десяток, може, навіть більше. Є ряд напрямків, по яких ми, очевидно, будемо підсилюватися.

На цьому тижні парламент підтримав моє подання на Дениса Шмигаля, у нас з'явився віцепрем'єр по регіональному розвитку. Це важливо, тому що цей рік в плані децентралізації є вирішальним, ми маємо завершити створення спроможних громад, а це дуже важливий адміністративний процес. Тут потрібен сильний менеджер, який буде фокусуватися саме на цьому. 

Другий напрямок, по якому ми точно будемо підсилюватися, це економічний блок з фокусом на інвестиції, тому що ми віримо в це. Стратегія уряду полягає в тому, щоб збільшити інвестиції…Тут залишилося недовго, я думаю, що найближчими тижнями ми презентуємо людину, яка зможе підсилити такий інвестиційний блок уряду…

Є ряд ідей, яким чином підсилити соціальний блок. Можливо, у нас з'явиться віцепрем'єр у цьому напрямку. Але про це говорити рано, ми ще дискутуємо".

Читайте детальніше у інтерв’ю: Олексій Гончарук: Для уряду Зеленський є таким камертоном – клієнтом та замовником

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!