Зеленський підписав закон про ратифікацію податкової угоди з США

Понеділок, 4 листопада 2019, 17:24

Президент Володимир Зеленський підписав законопроект, який дозволить уряду США перешкоджати ухиленням від сплати податків американських громадян, які працюють на території України.

Як інформує сайт Верховної Ради України, 4 листопада документ було повернуто з підписом президента.

Закон зобов'язує іноземні банки та інші фінансові установи надавати інформацію про клієнтів, фізичних та юридичних осіб, до податкової служби США — IRS. Йдеться про номери рахунків, обороти за рахунками і залишки на них.

Згідно закону, фінансові установи держав-партнерів будуть звільнятися від примусового утримання податку з платежів від інших податкових агентів, від виконання вимоги утримання податку з транзитних платежів на адресу інших фінансових установ всередині держави-партнера або іншої держави-партнера.

Крім того, також вони будуть звільнені від виконання вимоги закривати рахунок, власник якого не виконує вимоги FATCA, і від примусового утримання податку в розмірі 30% з платежів на адресу таких власників рахунків.

Збір інформації для податкового органу США буде здійснюватися централізовано державним органом з дотриманням вимог українського законодавства і передаватися в податковий орган США.

Нагадаємо, що Україна та США 7 лютого 2017 року уклали міжурядову угоду у зв'язку з ухваленням у Штатах закону FATCA.

Рекомендуємо почитати:

США полюють на доходи своїх громадян. Що це значить для України?

"Ультиматум" США: ухилятися від сплати податків стає складніше

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!