Мораторій на перевірки, ліміти для ФОПІв, касові апарати: Зеленський дав завдання уряду

Четвер, 17 жовтня 2019, 17:25

Президент Володимир Зеленський доручив ввести дворічний мораторій на проведення перевірок ФОПів щодо дотримання ними порядку застосування касових апаратів.

Відповідний указ №761/2019 був опублікований на сайті президента.

Зеленський також наказав утворити координаційну ради з питань розвитку мікро- та малого підприємництва та залучити в неї представників громадських організацій в сфері малого бізнесу.

Створена рада буде працювати над майбутніми законопроектами для ФОПів.

Глава держави також доручив спростити умови та критерії віднесення фізичних осіб-підприємців до першої групи спрощеної системи оподаткування.

"Зокрема шляхом встановлення більшого розміру граничного обсягу їх доходу протягом календарного року, надання їм права використовувати працю найманих осіб, а також розширення переліку видів діяльності, які можуть здійснюватися такими суб’єктами господарювання", - йдеться в указі.

Зазначається, що мораторій на перевірки не стосуватиметься ризикових категорій з високорентабельної діяльністю.

Також наголошується про необхідність спростити процедуру реєстрації РРО через інтернет та забезпечити активну роз’яснювальну роботу щодо цього.

Окремо президент зобов'язав уряд з 1 січня 2020 року дати можливість платникам податків тестувати безкоштовне програмне забезпечення під час здійснення розрахункових операцій та забезпечити активну роз’яснювальну роботу щодо цього.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!