США почнуть антимонопольне розслідування проти Google

Неділя, 2 червня 2019, 15:39
 

Міністерство юстиції США почало готувати антимонопольне розслідування відносно компанії Alphabet, власника пошукової системи Google.

Про це пише "Інтерфакс".

Раніше Alphabet вже була об’єктом розгляду антимонопольними органами інших країн. У 2010 році Єврокомісія звинуватила Google в упередженому ранжируванні результатів пошуку, пов'язаних з рекламою і покупками.

За це в 2017 році Google виплатила 2,7 млрд доларів. У 2016 році Єврокомісія визнала незаконними деякі практики в роботі мобільної операційної системи Android. Alphabet погодилася виплатити за це 5,1 млрд доларів.

Доходи компанії Alphabet за 2018 рік сягнули 136,8 млрд доларів.

Повідомлення про розслідування з'явилося на тлі гострої суспільно-політичної дискусії в США про можливість зламу даних компаній технологічних гігантів, пише The Wall Street Journal.

Зокрема, одна з головних передвиборчих обіцянок кандидата в президенти, сенатора-демократа Елізабет Уоррен, посилити тиск на технологічні компанії, подібні Google.

Раніше глави Twitter і Facebook з'являлися на слуханнях в конгресі з питань збору персональних даних та пропаганди, яка нібито могла вплинути на результат президентських виборів 2016 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!