"Нафтогаз" дав швейцарській "дочці" ще 20 мільйонів на консалтинг

Неділя, 19 травня 2019, 12:08
 

НАК "Нафтогаз України" 13 травня уклала угоду з компанією "Naftogaz Trading Europe AG" (Швейцарія) про право користування звітністю на 687 тис євро, або 20,22 млн гривень.

Про це повідомляється у системі "Прозорро", передають "Наші гроші".

"Нафтогаз" заплатить власній швейцарській дочірній фірмі "Naftogaz Trading Europe AG" за користування об’єктами права інтелектуальної власності за звітами "Kick off and scale up of Naftogaz Organization Transformation – People" і "Naftogaz Organization Transformation – Culture" до кінця 2019 року.

Додаткову закупівлю в старого постачальника провели за переговорною процедурою для уніфікації.

В обґрунтуванні сказано, що ТОВ "МакКінзі і Компанія Україна" повідомило про виключне право власності й розпорядження "Naftogaz Trading Europe S.A." на звіти, а "Naftogaz Trading Europe AG" – про можливість надати право на користування ними.

Усього з грудня 2017 року "Нафтогаз", "Укргазвидобування" та філія "Оператор газотранспортної системи України" АТ "Укртрансгаз" уклали угод із "Naftogaz Trading Europe AG" про право користування звітністю на загальну суму 110,52 млн гривень.

Столична "Маккінзі і Компанія Україна" на чолі з Жоржем Массудом належить фірмі "Маккінзі та компанія, Інк. Україна" ("McKinsey & Company Inc. Ukraine", США).

У 2018-2019 роках "Укргазвидобування" замовило їй консультацій на 133,90 млн гривень, а в 2017 році АТ "Ощадбанк" – на 14,82 млн гривень. Також на сайті "Приватбанку" раніше повідомлялося, що цю компанію обрали для розробки стратегії, але згодом ту публікацію видалили.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!