Коболєв розповів, як "Нафтогаз" планує залучати кошти

Четвер, 16 травня 2019, 11:40
 

Голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв допускає можливість випуску єврооблігацій ближче до вересня і розраховує, що вихід України на ринок може відбутися в кінці травня.

Про це він заявив на конференції Concorde Capital "Game of thrones: final season?" у Києві.

"Це питання буде залежати від того, наскільки успішним буде міністерство фінансів. У них заплановано випуск, який має відбутися або наприкінці травня, або на початку червня, і в залежності від обсягу, попиту і вартості цього запозичення ми будемо приямати наше рішення: чи йти, чи не йти", - пояснив голова "Нафтогазу".

Він сказав, що зараз "вікно" для розміщення єврооблігацій для "Нафтогазу" закрилося.

"Ми паралельно працюємо над залученням коштів під наші програми капітальних вкладень через такі інструменти, як гарантування агенцією "Сінашур" з Китаю. Ми підписали меморандум на 1 млрд доларів на початку цього року. Ми вже багато працюємо із китайськими підрядниками і сподіваємося, що частину нашого дефіциту ми зможемо компенсувати саме з цього напрямку", - розповів Коболєв.

"Ми вважаємо дуже перспективним внутрішній ринок облігацій, але, знову ж таки, можливість виходу туди буде зрозумілою ближче до кінця літа", - резюмував він.

Коболєв також прокоментував можливість зупинки транзиту газу з Росії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"