Кравцова хочуть призначити повноцінним керівником "Укрзалізниці"

Середа, 2 січня 2019, 16:30
 
Євген Кравцов

Наглядова рада "Укрзалізниці" пропонує призначити Євгена Кравцова головою правління "Укрзалізниці" терміном на три роки.

Про це йдеться в документах, які є в розпорядженні Економічної правди.

Наразі Кравцов є в. о. голови правління УЗ.

 
 

На засіданні 12 грудня наглядова рада затвердила Порядок відбору кандидатів на посаду голови УЗ, його заступників та членів правління.

Відповідно до статуту "Укрзалізниці", голова правління призначається та звільняється з посади загальними зборами на підставі пропозицій (подання) наглядової ради.

Керуючись положенням статуту, наглядова рада не проводила конкурс на обрання голови правління УЗ, а затвердила рішення і підготувала розпорядження про призначення Євгена Кравцова на цю посаду строком на три роки. Крім того, цим розпорядженням Кравцов звільняється з посади члена правління.

 

Головою наглядової ради "Укрзалізниці" є Шевкі Аджунер.

Зазначимо, що "Українська залізниця" не входить до переліку державних підприємств, на яких обов’язкове проведення конкурсу на обрання керівника.

31 жовтня 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення про зміну типу акціонерного товариства "Укрзалізниці" з публічного на приватне та про викладення статуту УЗ в новій редакції.

Згідно зі старою версією статуту, голова правління призначався на посаду рішенням Загальних зборів акціонерів - Кабінетом міністрів України.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua