Приватбанк задекларував 9 мільярдів гривень прибутку

Вівторок, 25 грудня 2018, 11:35
 

За підсумками січня-листопада Приватбанк задекларував прибуток у розмірі 9,03 мільярда гривень.

Про це повідомляє FinBalance.

На початку листопада заступник голови правління Приватбанку Галина Пахачук констатувала, що близько половини процентного доходу банку генерують держоблігації, отримані в ході докапіталізації, - 8,7 млрд гривень з початку року (йдеться про купонні платежі Мінфіну по ОВДП - ЕП).

Вона зауважувала, що ще 1 млрд гривень банк отримав від короткострокових держоблігацій, в які вклався самостійно. Комісійні доходи фінустанови - 13 млрд гривень.

Пахачук заявляла, що Приватбанк у 2018 році отримає як мінімум 5 млрд гривень чистого прибутку і закладає такий показник як мінімальний в проект фінансового плану на 2019 рік.

За її словами, Приватбанк не потребує докапіталізації державою - "всі додаткові ризики ми здатні покрити за рахунок свого прибутку".

Відповідно до звітності Приватбанку, на 01 грудня 2018 року його показник достатності регулятивного капіталу становив 18,25% (вимога НБУ - не менше 10%).

Нагадаємо, за січень-жовтень Приватбанк звітував про прибуток 7,07 млрд гривень, за січень-вересень - 5,1 млрд гривень, тоді як за січень-серпень було 9,7 млрд гривень.

Вересневий збиток на 4,6 млрд гривень глава правління банку Петр Крумханзл пояснював формуванням резервів за заборгованістю десяти іноземних компаній-позичальників, що виникла до націоналізації.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!