В Україні вперше легально виготовлятимуть продукти з марихуани

Середа, 14 листопада 2018, 17:10
 

Державна служба з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію компанії C21 на імпорт високоякісного канабідіолу — сировини, екстрактів і концентратів, готових КБД-продуктів.

Новина виявилася неправдивою, тому що немає офіційного підтвердження від Держслужби про видачу подібної ліцензії.

Крім того, через недосконалість українського законодавства доступ до канабісу за ліцензією неможливий навіть для вчених, хоча чинний закон передбачає наукове вивчення всіх речовин, а дослідження канабіноїдів, як анальгетиків, та інших лікарських засобів передбачено стратегією державної політики щодо наркотиків.

Редакція Економічної правди вибачається перед читачами за публікацію неперевіреної інформації.

Реклама:

Про це повідомляється у прес-релізі компанії C21 Investments Inc, передає Inventure.

Крім того, видано ліцензію також на реекспорт концентратів КБД і продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок

Наголошується, що команда C21 перебуває в процесі подачі заявки на отримання додаткових ліцензій, в тому числі на вирощування конопель. Компанія вже відкрила представництво в Києві.

Зазначається, що КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканнабінолу є законними в багатьох країнах Європейського Союзу.

C21 тепер матиме можливість поширювати і продавати свої фірмові продукти в багатьох країнах ЄС, що дозволить компанії отримати доступ до ринку з 742 млн споживачів.

C21 Investments Inc. є вертикально інтегрованою компанією канабіс-індустрії, яка культивує, обробляє і поширює продукти з канабісу в США.

Компанія володіє площами, на яких вирощується конопля, в штаті Орегон, США.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: