Власника магазину оштрафували за неоформлених продавців

Вівторок, 30 жовтня 2018, 20:10
 

Управління держпраці оштрафувало підприємця з Вінничини на 223,38 тисячі гривень за неоформлення офіційних трудових відносин.

Про це йдеться у повідомленні служби.

"Фізична особа–підприємець із м.Шаргород стала першою в області, хто не пішов до суду оскаржувати постанову Управління Держпраці у Вінницькій області про накладення на неї штрафних санкцій за ст. 265 КЗпП України, а офіційно оформила трудові відносини з двома продавцями магазину і в установлений законодавством термін сплатила до бюджету 223,38 тис грн штрафу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року набрав чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким були внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю.

Зокрема, документ передбачає штраф за виявлення непрацевлаштованих найманих працівників або за недопуск перевіряючих для такої перевірки.

Закон передбачає, що кожен неоформлений працівник обійдеться роботодавцю в 30 мінімальних зарплат, тобто в 111,69 тисячі гривень.

Якщо ж підприємець перешкоджає інспектору в ході перевірки або ж не допускає його на виробництво, йому загрожує штраф 372,3 тисячі гривень (100 мінімальних зарплат).

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!