"Укрзалізниця" похвалилася успіхами Бескидського тунелю

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 15:48
 

Вантажопотік до західних кордонів України та у зворотному напрямку з часу запровадження регулярного руху через новозбудований Бескидський тунель зріс порівняно із обсягами перевезень старим одноколійним тунелем.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, інформує прес-служба УЗ.

"У третьому кварталі 2018 року в напрямку західного кордону дільницею Лавочне-Мукачево, на якій розташований двоколійний Бескидський тунель, перевезено 469 млн 852 тисяч тонно-кілометрів брутто. Це майже на 20 млн більше, ніж у першому кварталі цього року, коли рух здійснювався через старий одноколійний тунель",– розповів Євген Кравцов.

Серед вантажів, що прямують через двоколійний Бескидський тунель на експорт, переважає українська продукція гірничо-добувної промисловості, а також скраплений газ та вантажі у контейнерах.

У зворотному напрямку у третьому кварталі двоколійним Бескидським тунелем перевезено 157 млн 282 тисяч тонно-кілометрів, що на 12 млн більше порівняно з перевезеннями старим тунелем у першому кварталі цього року.

Бескидський тунель, розташований на межі Львівської та Закарпатської областей, відкрили 24 травня 2018 року. Він має стратегічне значення для України, оскільки ним перевозять понад 40% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.

Бескидський тунель ліквідував єдине вузьке місце V Критського міжнародного транспортного коридору, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та далі на схід. Старий Бескидський тунель залишався єдиною одноколійною дільницею на всій довжині маршруту у 1595 км.

Детальніше про інфраструктурний об’єкт читайте у статті "Економічної правди": "Вікно в Європу: в Україні запрацював Бескидський тунель".

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"