ЄІБ знайшов розробників нової логістичної мережі для "Укрпошти"

П'ятниця, 19 жовтня 2018, 15:22

Компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) стала переможцем тендеру Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) із залучення міжнародних консультантів на розробку нової логістичної мережі для "Укрпошти".

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Укрпошта".

Завдяки технічній допомозі ЄІБ "Укрпошта" продовжить оновлення інфраструктури. Міжнародні консультанти розроблять протягом наступних 6 місяців детальні інвест-кейси з перебудови нинішньої логістичної мережі "Укрпошти, яка складається із 35 сортувальних центрів та понад 200 точок базування транспорту, йдеться у повідомленні.

Фахівці запропонують найоптимальніші місця розміщення сортувальних центрів, їхню необхідну потужність та виправданий рівень автоматизації. Потрібні інвестиції та їх окупність будуть чітко оцифровані.

Ці кейси в рамках проекту відразу розглядатимуться й проходитимуть захист і у технічних спеціалістів ЄІБ з Люксембургу як одного з потенційних інвесторів, зазначили в "Укрпошті".

По закінченню проекту буде створено інвест-кейс, який може бути профінансований Європейським інвестиційним банком разом з іншими міжнародними організаціями.

10 жовтня Кабінет міністрів погодив кандидатури незалежних членів та представників держави у наглядовій раді ПАТ "Укрпошта".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua